Kariéra - mezinárodní autobusová doprava

Přijmeme řidiče autobusu pro mezinárodní autobusovou dopravu

Pracovní náplň:

- řidič v mezinárodní autobusové dopravě

- nástupní místo Brno

- práce na plný úvazek nebo na dohodu o pracovní činnosti

Požadujeme:

- 1 rok praxe jako řidič autobusu nebo 1 rok praxe v MKD.

- platnou zdravotní a profesní způsobilost

- spolehlivost, flexibilitu

- znalost zákona 561/2006 a AETR

- bydliště nejdále 30 km od Brna

- nástup možný ihned

Nabízíme:

- adekvátní mzdové ohodnocení

- zajímavou práci s lidmi a cestováním po celé Evropě

- vstřícný kolektiv

V případě zájmu zašlete svůj životopis na náš e-mail: bus@vento.cz

CESTUJTE PRVNÍ TŘÍDOU - FIRST CLASS

Mezinárodní a vnitrostátní autobusová doprava - přeprava osob

SPOLUPRACUJTE S PROFESIONÁLY

SPECIALIST FOR BUS & COACH & TRAVEL

Kontakt - kancelář

VENTO LINE S.R.O.               Tel.:   00420 606 603 603
Slaměníkova 23 b                   Fax.: 00420 513 033 013
614 00  Brno                           E-mail: bus@vento.cz
CZECH REPUBLIC                          www.vento.cz

Přeprava osob

  • VENTO LINE - autobusová doprava

e-mail: bus@vento.cz    web: www.vento.cz